Phonak

Aparat, który stanie się Twoim stylowym dodatkiem

Phonak

Doskonała jakość słyszenia, rozumienie mowy i jakość dźwięku — niezależnie od warunków akustycznych.

Kolor który będzie odzwierciedlał Ciebie

Funkcje i innowacje firmy Phonak są źródłem inspiracji dla całej branży i są uznawane za wzorce zewzględu na jakość, wydajność i działanie.Nowe rozwiązania są testowane w Centrum Technologicznym Phonak w Szwajcarii.

Materiały i produkty

Katalog produktowy

Tu znajdziesz katalog wszystkich produktów firmy Phonak

Katalog dla dzieci

Katalog firmy Phonak z rozwiązaniami dla najmłodszych

Warto wiedzieć

Informacje o jednym z najlepszych systemów Roger dla edukacji

Nowoczesny aparat

Co sprawia, że technologia Marvel jest jeszcze lepsza?

Łączność Bluetooth ze smartfonami (iOS i Android)

W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku aparatów słuchowych aparaty platformy Marvel mogą łączyć się bezpośrednio ze smartfonami iOS lub Android i innymi telefonami obsługującymi łączność Bluetooth® w celu strumieniowego przesyłania dowolnego rodzaju sygnału audio. Umożliwia to wykonywanie połączeń telefonicznych jak za pomocą zestawu głośnomówiącego, a nawet odtwarzanie powiadomień głosowych z telefonu przez aparat słuchowy. Aparaty Marvel umożliwiają również strumieniowe przesyłanie muzyki, filmów, e-booków, podcastów i nie tylko w jakości stereo.

System operacyjny AutoSense OS 3.0

Najnowsza generacja technologii Phonak rozpoznaje i automatycznie dostosowuje się do warunków akustycznych lepiej niż do tej pory¹. Zapewnia ona: Najlepiej ocenianą jakość sygnału strumieniowego2 Lepszą jakość dźwięku z zachowaniem możliwości słyszenia i rozumienia mowy Rozpoznanie i automatyczne dostosowanie się do większej liczby warunków akustycznych niż dotychczas¹ Pierwszy aparat słuchowy na świecie, który klasyfikuje sygnały strumieniowe

Obuuszna Technologia VoiceStream™

Ta unikalna technologia Phonak wykorzystuje fakt, że dwoje uszu słyszy lepiej niż jedno. Sygnały audio o pełnej szerokości pasma są strumieniowo przesyłane dwukierunkowo w czasie rzeczywistym ułatwiając słyszenie w trudnych warunkach akustycznych poprzez symulowanie sposobu, w jaki mózg przetwarza dźwięki dochodzące do dwojga uszu.

image-1

Roger™

Aparaty słuchowe Marvel wyposażone są w przełomową technologię wspomagania słuchu RogerDirect™ dzięki tej unikalnej innowacji użytkownicy mogą w pełni uczestniczyć w rozmowach, nawet w warunkach dużego hałasu, na przykład w restauracjach, w czasie spotkań w pracy, czy zajęć szkolnych.

image

Technologia AirStream™

Aparaty Phonak Marvel wykorzystują również technologię AirStream™ umożliwiającą najwyżej oceniane strumieniowe przesyłanie dźwięków z telewizora lub systemu stereo2. Z wykorzystaniem Phonak TV Connector. Technologia ta działa jak bezprzewodowe słuchawk.

image
image

Technologia akumulatorów litowo-jonowych

Phonak jako pierwszy w branży protetyki słuchu wprowadził do użytku akumulatory litowo-jonowe, których czas działania to minium 6 lat. Użytkownik może cieszyć się całym dniem słuchania nawet przy przesyłaniu bezprzewodowym bez konieczności wymiany baterii.

Z myślą o przyszłości

Wszystko zawarte w jednym wspaniałym tworze myśli technologicznej

Podstawową zasadą firmy Phonak jest kreatywne dążenie do przekraczania granic technologii. Poprzez ciągły wysiłek wkładany w poszukiwanie nowych rozwiązań, Phonak osiągnął jeden z najwyższych wskaźników innowacyjności na rynku.

Firma Phonak projektuje, tworzy i rozpowszechnia na całym świecie zaawansowane technologicznie aparaty słuchowe od ponad 50 lat. Dzięki osiągniętemu mistrzostwu w akustyce i technologii słyszenia dzięki aparatom firmy Phonak możemy znacznie poprawiać komunikację między ludźmi i jakość ich życia. Aparaty słuchowe Phonak to trwałe i wygodne rozwiązania akustyczne.

Funkcje i innowacje firmy Phonak są źródłem inspiracji dla całej branży i są uznawane za wzorce ze względu na jakość, wydajność i działanie. Nowe rozwiązania są testowane w Centrum Technologicznym Phonak w Szwajcarii.

Close Menu