Sonic

Intuicja, której nie można się oprzeć.

Sonic

Intuicja, której nie można się oprzeć.

Najbardziej zaawansowane przetwarzanie dźwięku.

Poza naturalnym odbiorem własnego głosu użytkownika, nasza łączność Ultra HD e2e obsługuje także binauralną technologię, aby zapewnić dobrą zrozumiałość mowy oraz naturalne wrażenia słuchowe we wszystkich sytuacjach, nawet tych najgłośniejszych

Materiały i produkty

Katalog produktowy

Tu znajdziesz katalog wszystkich produktów firmy Phonak

Katalog dla dzieci

Katalog firmy Phonak z rozwiązaniami dla najmłodszych

Warto wiedzieć

Informacje o jednym z najlepszych systemów Roger dla edukacji

Nowoczesny aparat

Czysty i naturalny dźwięk 

O SoundDNA

Nowa platforma SoundDNA z Dual-Radio System sprawia, że efekt bezprzewodowości jest jeszcze lepszy. Ten nowy system łączy dwa rozwiązania: technika Bluetooth® 2,4 GHz pozwala na strumieniowe przesyłanie sygnału audio przez iPhone® użytkownika wprost do jego aparatów Enchant, bez konieczności używania urządzeń pośredniczących, a Near Field Magnetic Induction (NFMI) umożliwia niesamowicie szybszą komunikację między aparatami użytkownika. Dzięki Enchant z Dual-Radio System użytkownik może korzystać z komunikacji bezprzewodowej i być na bieżąco.

SmartCompress

System SmartCompress, o który wzbogacone zostało Przetwarzanie Zależne od Mowy, pomaga użytkownikowi czuć się swobodnie w codziennym otoczeniu, zapewniając wyraźniejszy sygnał mowy i większy komfort w głośnym otoczeniu.

SoundGate

Aparat słuchowy to nie jedyne ważne urządzenie w Twoim życiu. Telefon komórkowy, odtwarzacz MP3, komputer czy telewizor też są częścią Twojej codzienności, a SoundGate ułatwia korzystanie ze wszystkich tych urządzeń.

Adapter Telefoniczny

Opcjonalny Adapter Telefoniczny współpracuje z SoundGate, przesyłając połączenia telefoniczne z telefonu stacjonarnego do aparatów słuchowych.

Odbieranie telefonu komórkowego jest już proste – dzięki urządzeniu SoundGate. A co z telefonem stacjonarnym? Tu pojawia się opcjonalny Adapter Telefoniczny.

SG_Mic_01_NEUTRAL_cmyk_Hi-1

Adapter TV

Adapter TV współpracuje z SoundGate, przesyłając dźwięk z telewizora do aparatów słuchowych.

Oglądanie telewizji sprawia jeszcze więcej przyjemności, kiedy dialogi, efekty dźwiękowe i muzyka docierają do Ciebie bezpośrednio. Adapter TV to opcjonalne urządzenie, które łączy się z telewizorem. 

Z myślą o zmysłach

Dlaczego słuch jest taki ważny

Wiesz, że słuch jest ważnym zmysłem. Prawidłowy słuch umożliwia komunikowanie się. Dzięki niemu możemy rozmawiać z przyjaciółmi. Docierają do nas ostrzeżenia o niebezpieczeństwie. Pozwala nam pracować wydajniej. Pomaga nam się też relaksować.

Dlatego kiedy Twój słuch się pogarsza – a na pewnym etapie spotyka to większość z nas – możesz mieć wrażenie, że znaczna część Twojego życia zaczyna się komplikować. Może to wpływać także na Twój stan emocjonalny i życie towarzyskie.

Close Menu