interton

Doskonała jakość słyszenia, rozumienie mowy i jakość dźwięku — niezależnie od warunków akustycznych.

Aparaty słuchowe Interton są łatwe w obsłudze.

Przesyłaj strumieniowo dźwięk bezpośrednio do swoich aparatów słuchowych. Dzięki bezprzewodowym akcesoriom możesz również używać aparatów słuchowych Interton do strumieniowego przesyłania dźwięku oraz rozrywki.

Materiały i produkty

Katalog produktowy

Tu znajdziesz katalog wszystkich produktów firmy Phonak

Katalog dla dzieci

Katalog firmy Phonak z rozwiązaniami dla najmłodszych

Warto wiedzieć

Informacje o jednym z najlepszych systemów Roger dla edukacji

Nowoczesny aparat

App INTERTON SOUND – aplikacja na telefony 

Sterowanie aparatem słuchowym

Regulacja głośności w jednym lub w obu aparatach słuchowych. Zmiana programów aparatów słuchowych Przełączanie pomiędzy przesyłaniem strumieniowym z telewizora, radioodbiornika lub laptopa. Regulowanie balansu dźwięku w aparatach słuchowych w czasie przesyłania strumieniowego. Funkcja wyciszenia służąca do zablokowania dźwięków otoczenia. Dyskretny i jasny przegląd ustawień aparatu słuchowego.

Interton Sound

Nowa aplikacja Interton Sound. W prosty sposób reguluj ustawienia dźwięku i głośności. Przełączaj się między wstępnie zdefiniowanymi programami. Personalizuj swoje otoczenia dźwiękowe. Opcja „Znajdź swój aparat słuchowy”, aby zlokalizować aparaty słuchowe, których w danej chwili nie możesz znaleźć.

Multi i Micro Mic

Korzystając z mikrofonów Micro Mic lub Multi Mic przesyłaj strumieniowo dźwięk rozmowy do swoich aparatów słuchowych. Przypnij mikrofon do osoby, z którą właśnie rozmawiasz, aby słyszeć wyraźniej, szczególnie w hałaśliwym otoczeniu. Korzystaj z mikrofonu Multi Mic do rozmów przy stole.

Dźwięk jakiego nie zapomnisz

Niech śmiech powróci do świata, który słyszysz

Aparaty słuchowe są proste, łatwe w obsłudze i mają bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Jeżeli cierpisz na utratę słuchu, rozwiązania firmy Interton mogą pomóc Ci słyszeć lepiej i ponownie nawiązać kontakt z ważnymi dla Ciebie osobami i powrócić do ulubionych czynności.